Kadooğlu Holding – Hayalden Gerçeğe Bir Başarı Serüveni

Yönetim Kurulu Başkanı

İnsanına ve ülkesine adanan yaşamların hayalden var ettiği büyük bir değer Kadooğlu Holding. Alın teriyle ıslanan topraktan filizlendi ve şimdi geleceğe doğru uzanan dallarında binbir çeşit meyve veriyor…

1977 yılında Cizre’nin topraklarında filizlenmeye başlayan hayallerimiz; bu topraklara olan inancımız, kararlılığımız, çalışanlarımızın azmi ve özverisi ile güzel bir gerçeğe dönüştü. Yarım asırlık yolculuğumuzda kimi zaman keyifli, kimi zaman sıkıntılı günlerimiz oldu. Fakat en zorlu günlerde bile asla umutsuzluğa kapılmadan inandığımız yolda değerlerimizden ödün vermeden onurlu bir mücadele sergilemeye devam ettik. Her zaman haklının ve doğrunun yanında olduk.  Bizi bugünlere getiren, Kadooğlu Holding’i Türkiye’nin geleceğin temsil eden değerlerden biri yapan özellikte zor zamanlardaki tavrımız oldu. Umutsuzluğa kapılmadan birbirimize daha çok kenetlenip, birbirimizden güç almaya devam ettik.

Kadooğlu Holding’in temelinde; sürdürülebilir ve istikrarlı büyüme için sürekli gelişim ve daha iyi olma arayışı var. İşte bu sebeple ufkumuzu yükseltme ve yeni hedefler belirleme ihtiyacı içersindeyiz. Bugün yankısı ülke sınırlarını aşan Kadooğlu Holding, bir aile şirketi olmanın çok ötesine geçmiş, başarıları ile ülke ekonomisine önemli kazançlar sağlayan, değer katan bir kurum haline gelmiştir. Bu başarıda büyük pay sahibi olan Kadooğlu Holding çalışanları büyük bir ailenin parçasıdır ve her biri değerlerimizi, hedeflerimizi gelecek nesillere aktarmak için çalışmaktadırlar. Ticaret hayatında en büyük kazanç güvendir. İnsanların güvenini kazanmak da, kimi zaman ticari kaygıları gözardı ederek uzun vadeli ilişkiler kurabilmeyi gerektirir. Para kazanılır, kaybedilir, tekrar kazanılır. Fakat isminize duyulan güveni kaybederseniz, bir daha geri kazanamazsınız. Kadooğlu Holding çalışanlarına ve tüm gençlerimize tavsiyem, doğruluk ve dürüstlükten şaşmadan, hedeflerine odaklanıp; para kazanmadan önce güven kazanmayı hedeflemeleridir. Sizler işinize dört elle sarılır, gerekli fedakarlıkları yapar ve çok çalışırsanız hakettiğiniz başarı da mutlaka gelecektir. Ülkemizin bereketine, insanlarımızın azim ve çalışkanlığına güvenerek çıktığımız bu yolda hedeflerimizden hiçbir zaman şaşmadık. Kadooğlu Holding’i bugünlere getiren değerlerimiz, çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve dostlarımızla yolumuzda ilerlerken insanımıza, ülkemize ve içinde yaşadığımız dünyaya inanmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz.