Kadooğlu Holding – Hayalden Gerçeğe Bir Başarı Serüveni

Gayrimenkul

Kadoğlu Holding Gayrimenkul İş Bankası

Kadooğlu Yatırım ve Gayrimenkul A.Ş; inşaat, akaryakıt istasyonları ve gayrimenkul alanlarında yatırımlar gerçekleştirmektedir.

İnşaat, akaryakıt istasyonları ve gayrimenkul alanlarında yatırımlar gerçekleştiren bir şirket olma özelliğine sahip olan Kadooğlu Yatırım ve Gayrimenkul, 2000 yılından bu yana Holding’in tüm yatırımlarıyla Türkiye’nin farklı şehirlerindeki özel konutların inşaat ve mühendislik hizmetlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.
Gaziantep’in 24.000 m2 kapalı alana kurulu ilk alışveriş merkezi Bedesten’i hataya geçiren Kadooğlu Yatırım Gayrimenkul A.Ş.’nin, Ortadoğu’nun en büyük bitkisel yağ fabrikalarından Kadooğlu Yağ Fabrikası, Doğu Anadolu’da bulunan çeşitli bankaların idari binaları ve şubeleri, Kadooğlu Yağ Fabrikası Gaziantep Kadooğlu Sosyal Tesisleri, Gaziantep Doktorlar Sitesi, Cizre Botan Hastanesi ve yine mülkiyeti gruba ait toplamda 23 adet akaryakıt istasyonu yatırımı mevcuttur. 
Gaziantep’te Yaşam projesi ile 670 konutu yakın zamanda hayata geçiren şirket, yine Gaziantep’te 280 konutluk projeyi teslim etmeye hazırlanıyor. Holding yatırımlarına Yeşilada Projesi ile İstanbul’da 1.000, İzmir’de ise Paşa Country projesi ile 70 villa inşaatı ile devam etmektedir.
 

Kadoğlu Yatırım ve Gayrimenkul