Gayrimenkul
Kadooğlu Yatırım ve Gayrimenkul

Kadooğlu Yatırım ve Gayrimenkul A.Ş;  inşaat, akaryakıt istasyonları ve gayrimenkul alanlarında yatırımlar gerçekleştirmektedir.

Yatırım ve Gayrimenkul A.Ş’nin; Gaziantep’te 24.000 m2 kapalı alana kurulu Bedesten AVM, Gaziantep’te bulunan çeşitli bankaların idari binaları ve şubeleri,  Gaziantep Kadooğlu Sosyal Tesisleri, Gaziantep Doktorlar Sitesi, Cizre Botan Hastanesi ve yine mülkiyeti gruba ait  toplamda 23 adet akaryakıt istasyonu yatırımları mevcuttur.

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan Kadooğlu Yatırım ve Gayrimenkul; inşaat, akaryakıt istasyonları ve gayrimenkul alanlarında yatırımlar gerçekleştiren bir şirket olma özelliğine sahiptir. İnşaat:  Şirketin kendi mülkiyetinde bulunan tüm yatırımların inşaatları ile akaryakıt istasyonları, AVM’ler, hastaneler, özel konutlar, fabrikalar, iş merkezlerinin inşaatlarını gerçekleştirilmektedir. Kadooğlu Yatırım ve Gayrimenkul; yap-sat sistemi ile bir çok konut inşaatı gerçekleştirmiş olup, son olarak 2014 yılında satışına başlanan 660 adet konut ve 12 dükkandan oluşan konut projesini hayata geçirmiştir.