tarkan-kadooglu

Küreselleşen dünyada ihtiyaçların sürekli değiştiği, değişmeyen tek şeyin değişim olduğu zamanlardan geçiyoruz. Kar odaklı çalışan şirketlerden; insan memnuniyetini merkeze alan, insani değerlere sahip çıkan, doğaya değer veren ve dünyayı daha yaşanılabilir kılmak için sosyal girişimlerde bulunan bir iş kültürüne geçiş dönemindeyiz. Küresel şirketlerin başarısının bu yeni nesil iş kültürüne ayak uydurmakla ilintili olduğunu çok iyi biliyoruz ve izliyoruz.

Kadooğlu Holding ticari hayatına ilk girdiği yıllardan bugüne değişime inanmış ve bu değişimin, değişime ayak uydurmanın büyümek için en önemli motivasyon olduğunun farkındadır. İnsanın ihtiyaçlarını ve değerlerini esas alan bir ticari geçmişe sahip olmakla ve bu iş kültürünü geleceğe de taşımakla dünya standartlarını esas alarak ama aynı zamanda da kendimize özgü bir anlayışla ilerliyoruz. Bu kararlılığımız sayesinde grup şirketlerimizi bir araya getirerek 2014 yılında artık Kadooğlu Holding olarak ilerlemenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Çalışanıyla, yöneticisiyle, ortaklarıyla, müşterileriyle ayrılmaz bir bütün haline geldiğimiz Kadooğlu Holding ailesi olarak bu mutluluğu ve heyecanı önümüzdeki dönem gerçekleştireceğimiz girişimlere de yansıtacağız elbette. Biz, bu ülkenin değerlerine, bu toprakların verimliliğine, insanların çalışkanlığına ve kadirşinaslığına güvenip yola çıktık. Bu güven zamanla yerini sarsılmaz bir inanca bıraktı. Ülkemize, insanlarımıza işte bu inançla hizmet etmek için çalışıyoruz.

Bugün artık ülkenin her köşesine Kadooğlu Holding’in Türkiye’ye kazandırdığı markalarla, insanlarımızın hak ettikleri değere ve kaliteye ulaşmaları için çalışıyor üretiyoruz. Dünya standartlarında üretim ve hizmet anlayışı, çalışanlarımızın üstün gayretleri ile gündelik hayatınızın her alanında yer alıyoruz. Türkiye’nin son yıllarda gelişen ekonomisi ve dış dünyaya daha çok açılma hamlelerinde önemli roller üstleniyor ve ülkemizin ihracatına katkı sunuyoruz. Markalarımızla uluslararası piyasalarda Türkiye ismini gururla dalgalandırıyor ve her geçen gün daha fazla insana ulaşıyoruz. Kullandığımız teknoloji ile daha çok verimli ve kaliteli bir üretim gerçekleştiriyor, aynı zamanda yeni girişimcilere de bu anlamda öncü olmaya çalışıyoruz. Sosyal girişimcilik anlamında üzerimize düşeni yapmak bizleri mutlu ediyor. Çalışanlarımızdan müşterilerimize kadar herkesin ortaklaşa katkı sağlayacağı sosyal projeleri ve çalışmaları hayata geçirmek için yoğun bir çaba içerisindeyiz.

Kadooğlu Holding daha çok kazanmak için değil, kazandığını en iyi şekilde paylaşmak ve Türkiye’ye katkı sağlamak hedefiyle yoluna devam ediyor. Çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın taşıdığı heyecan ve özveri sayesinde bu hedefimizi her geçen gün daha fazla gerçekleştiriyoruz. Her gün Kadooğlu Holding için yeni bir hedef, yeni bir gelişim ve değişimi ifade ediyor. Yorulmadan, enerjimizi yeni hedefler için harcayarak ve gelecek nesilleri de düşünerek yürüyoruz.

Tarkan KADOOĞLU
Kadooğlu Holding
Yönetim Kurulu Başkanı