DİJİTAL TİCARET ZİRVESİ’NİN İKİNCİ DURAĞI GAZİANTEP OLDU

TÜRKONFED, SAP Türkiye ve iş ortağı MBIS’in, KOBİ’lere, işletmelerini geleceğe taşıyabilmeleri için gerekli olan donanımı sunmak, karlılıklarını ve yenilikçi iş süreçleri ile verimliliklerini artırabilmelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği Dijital Ticaret Zirvesi’nin ikinci durağı Kadooğlu Holding Genel Merkezi’nin de yer aldığı Gaziantep oldu.

GÜNSİFED ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda KOBİ’ler e-ticaret, e-ihracat ve e-dönüşümün liderleriyle buluştu. Kadoil ve TÜRKKONFED Yönetim Kurulu Üyesi Nergiz Kadooğlu Çiftçi’nin katılım ve desteği ile katılımcı sayısının arttığı zirvede Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Veli Kadooğlu, Kadooğlu Yağ Genel Koordinatörü hazır bulundu. 

TÜRKONFED in gerçekleştirdiği zirve ile ilgili memnuniyetini paylaşan Nergiz Kadooğlu Çiftçi, teknoloji ve pazarlama dünyasındaki dönüşümle birlikte tüketici davranış ve beklentilerinin her geçen gün değiştiğine vurgu yaptı. Topluma her zamann katkı sağlamayı amaç edinmiş olan Kadooğlu Holding adına böyle bir yapılanma içinde olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Sayın Çiftçi, Türkiye’nin itici gücü olan KOBİ’lere her zaman destek olmaya hazır olduklarını belirtirken, SAP Türkiye ve iş ortağı MBIS’in projeye vermiş olduğu destek nedeniyle kendilerini tebrik etti. 

Dijital Ticaret Zirvesi’nin 2019 yılındaki durakları ise Kocaeli ve Konya olacak.  

TÜRKONFED Hakkında: Çatısı altında 29 federasyon ve 247 dernek üzerinden 25 bin iş insanı ve 40 bine yakın şirket yer alan TÜRKONFED, üye tabanı ile toplam (enerji dışı) dış ticaretin yüzde 83’ünü, tarım ve kamu dışı kayıtlı istihdamın yaklaşık yüzde 55’ini sağlamaktadır. İstanbul, Batı Anadolu, Marmara ve İç Anadolu, Trakya, Batı Karadeniz, Orta Karadeniz, Orta Anadolu, Kuzey Anadolu, Doğu Karadeniz, İç Anadolu, Güney Ege, Doğu Marmara, Batı Akdeniz, Doğu Akdeniz, Güney Marmara, Çukurova, Kuzey Marmara, Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Güneydoğu, Zafer, İpekyolu, Kapadokya, Mevlana, Doğu, Serhat, Dicle ve Fırat Sanayici ve İşadamları Federasyonu’nun yanı sıra Sektörel Dernekler Federasyonu, Moda ve Hazır Giyim Federasyonu, Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu da TÜRKONFED üyeleridir. TÜRKONFED, Avrupalı KOBİ’lerin çatı örgütü olan ve 12 milyon firma ve 55 milyon çalışanı temsil eden Avrupa KOBİ Birliği (SMEunited) üyesidir.