Türkiye’nin önde gelen markaları, iş dünyasının önemli isimleri ile başarılı vali ve belediye başkanlarının ödül aldığı “İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi-Türkiye Altın Marka Ödülleri” organizasyonunda, TÜRKONFED Yılın Sivil Toplum Kuruluşu seçildi. Ödülü 28 federasyon, 221 dernek ve 40 bin şirket adına Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu aldı.

Farklı alanlarda Türkiye’ye mal olmuş markalar ile başarılı işadamları, şirket yöneticileri, bürokratlar ve belediye başkanlarının, 1-20 Kasım 2017 tarihleri arasında halk oylamasıyla seçildiği organizasyonun ödül töreni, Bomonti Hilton Conference Center’da gerçekleştirildi.

Ekonomi dünyasının en iyilerini ve kariyerinde zirve yapmış isimleri bir araya getiren organizasyonun ödül törenine, iş, sanat ve spor camiasından yaklaşık 500 davetli katıldı.

Türkiye Altın Palmiye Ödülleri ve Türkiye Spor Ödülleri’nin de organizasyonunu gerçekleştiren NDM Ajans tarafından düzenlenen, “Türkiye İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi – Türkiye Altın Marka Ödülleri” gala gecesinde, 21’i marka kategorisi, 13’ü özel olmak üzere toplam 34 ödül verildi. Kendi alanında söz sahibi marka ve isimleri buluşturan önemli organizasyonda, TÜRKONFED Yılın Sivil Toplum Kuruluşu Ödülü’ne layık görüldü.

TÜRKONFED bünyesinde yer alan 28 federasyon, 221 dernek ve 40 bin şirket adına ödülü Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu aldı.

DQOQAfiW0AA9ICl