Hürriyet-ANADOLU_DİJİTALLESİYOR-02.03.2018

Anadolu Dijitalleşiyor

TÜRKONFED Başkam Tarkan Kadooğlu, dijitalleşme ile artık yeni bir sanayi devriminin başladığım belirterek, “Günümüzde artık büyük balık küçük balığı değil; hızlı balık yavaş balığı yutuyor. Teknolojik altyapı ile birlikte hızı oluşturan en önemli unsur ise nitelikli insan kaynağı gücünü yaratmaktan geçiyor” dedi.
Detaylar
Güncel_Gaziantep-BİZCE_DIŞ_PAZARLARDAKİ_AĞIRLIĞINI_ARTTIRIYOR-02.03.2018

Bizce, dış pazarlardaki ağırlığını arttırıyor

Türk ve dünya yağ sektörünün en önemli markalarından birisi olan ve büyüme sürecim her yıl arttıran Bizce Yağ, dünya gıda pazarındaki önemli etkisini geliştirmeye devam ediyor. Son olarak Dubai’de düzenlenen Gulfood 2018 Gıda Fuarına yeni kurumsal kimliği ile katılarak ürünlerini dünya pazarlarıyla buluşturan Bizce Yağ adeta fuarın da gözdesi haline geldi.  
Detaylar
Gaziantep_Güneş-YAĞ_SANAYİ_TİCARET_AŞ,_45_ÜLKEYE_AYÇİÇEK_YAĞI,_İHRAÇ_EDİYOR._6_DA-22.12.2017 - Kopya

Gaziantep’ten 45 ülkeye yağ ihracatı

Gaziantep’te 2007’de üretime ayçiçek yağı ile başlayan, ürün yelpazesini mısır yağı ve margarin ile genişleten Kadooğlu Yağ, Ortadoğu’dan Afrika’ya ihracat yaptığı ülke sayısını 45’e çıkardı.
Detaylar
iççç

Kadoğlu Holding’ten Öğretmenlere Anlamlı Ziyaret

Kadooolu Holding ’24 Kasım Öğretmenler Günü’nü öğretmenlerle kutladı.  Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Kadooğlu öğretmenler günü dolayısıyla Gaziantep’te bulunan Hacı Kemal Kadooğlu Ortaokulu’nu ziyaret etti.    
Detaylar